Proszę o interpretację rezonansu magnetycznego kręgosłupa

Witam Czy byl by ktos dobry, ktory mi objasni wynik badania rezonansu kregoslupa: Na pozniomie L4/L5 bulging disc ze splaszczeniem worka oponowego i symetrycznym splyceniem otworow bocznych. Oraz odcinek szyjny rtg: wyrownana lordoza szyjna. Z gory dziekuje za odpowiedz

Opis MRI do interpretacji klinicznej : " wynik badania rezonansu kregoslupa: Na poziomie L4/L5 bulging disc ze spłaszczeniem worka oponowego i symetrycznym spłyceniem otworów bocznych. Oraz odcinek szyjny rtg: wyrównana lordoza szyjna" . Opis to za mało Ważny obraz MRI, a najważniejszy PACJENT .
Najważniejsze Pacjent, objawy, wywiad, stan ogólny i neurologiczny; Inne obciążenia chorobowe, nastrój, sen; tryb życia, sprawność; ets
Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, analiza wyników badań jeśli bóle będą się nasilały Pozdrawiam i Zapraszam