Proszę o interpretację rezonansu u 25-latki

Witam prosiłbym o interpretację wyniku rezonansu -na poziomie L5/S1 cechy odwodnienia krażka m/kręgowego, okólna wypuklina krążka m/kręgowego z niewielką tylną pjm, zwężenie otworów m/kręgowych, -na poziomie L4/L5 cechy odwodnienia krążka m/kręgowego, okólna wypuklina krążka m/kręgowego z tylną pjm, ucisk worka oponowego, -na poziomie L3/L4 okólna wypuklina, ucisk worka oponowego. -na poziomie L3/L4 okólna wypuklina krążka m/kręgowego, modelowanie worka oponowego. Kręgosłup boli cały czas.

Opis MRI: jak wyżej; " opis wyniku rezonansu -na poziomie L5/S1 cechy odwodnienia krażka m/kręgowego, okólna wypuklina krążka m/kręgowego z niewielką tylną pjm, zwężenie otworów m/kręgowych, -na poziomie L4/L5 cechy odwodnienia krążka m/kręgowego, okólna wypuklina krążka m/kręgowego z tylną pjm, ucisk worka oponowego, -na poziomie L3/L4 okólna wypuklina, krążka m/kręgowego, modelowanie worka oponowego." Opisane zmiany zwyrodnieniowe dyskopatyczne " Czy występuje drętwienie, gdzie? Czy są objawy osłabienia kończyn ?? Obraz MRI kregosłupa do interpretacji klinicznej; do oceny pod kątem funkcjonalności . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna , ocena aktualnego stanu Pacjenta, wywiadu, wyników badań. Jakie schorzenia współistniejące: nadwaga, żylaki, zła postawa, przeciążenie monotonną pracą, brak ruchu, Osteoporoza? wywiad rodzinny? Nadciśnienie tętnicze, choroba wrzodowa? To ważne dla ustalenia optymalnego leczenia: farmakologicznego i rehabilitacji .
Może wrodzone wady kregosłupa? Ważne też tryb życia, aktywność, sporty, nastrój i sen... Pozdrawiam