Proszę o interpretację RTG kręgosłupa lędźwiowego

Witam! Zamieszczam pod spodem wynik RTG kręgosłupa lędźwiowego. Bardzo proszę o interpretację. Dyskretna lewowypukła skolioza z rotacją wyrostków kolczystych w lewo. Tendencja do o sacrum acutum. Dodam tylko, że wcześniej robiłam również RTG kręgosłupa szyjnego. Wyszła mi kyfoza oraz zwężenie trzech kręgów. Poza tym zgłosiłam się do lekarza pierwszego kontaktu z bólami głowy, bólem w okolicy lędźwi promieniującym do nóg, czasem czuję drętwienie lub mrowienie. Najbardziej dokuczliwy jest jednak ból w kręgosłupie piersiowym, taki bardzo podobny do tego gdy " łamie w kościach" podczas grypy, silny, piekący. Mam 25 lat, wagę w normie. Z góry dziękuję! Ananke

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć.

Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który zlecił wykonanie badania. On znając Cię i mając możliwość zbadania Cię oraz zebrania wywiadu, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl