Proszę o interpretację wskazań pulsometru

Posiadam tak zwany pulsometr. Jestem po 3 zawałach. Z bradykardią. Pulsometr jest prosty. Pokazuje tylko dwie wartości. Sp02%. A druga wartość to BPM. Z pierwszej opcji parametry jakie pokazuje to między 90 a 98. Druga wartość to 60 lub 66. Na co zwracać uwagę .

Szanowny Panie SpO2 a więc saturacja- wysycenie tleniem hemoglobiny- jest u Pana prawidłowa, BPM wskazuje tętno, u Pana wartość ok 60 wynika z bradykardii