Proszę o interpretację wyników badań przy niedoczynności tarczycy

Witam obecnie choruję na niedoczynność tarczycy biorę leki oraz miałam usg gdzie wszystko jest w normie.Robiąc badania krwi zauważyłam ze mam dość podwyższone wyniki płytki krwi moje 413 G/l norma125-400,MPV Eozynocytów 16,4 % norma < 5, oraz Liczba Eozynocytów 1,30 G/l norma < 0,45 do tego suchą swędzącą skóre,bóle barku łopatek i żeber

Szanowna Pani, za mało informacji Pani podała. Chciałbym wiedzieć czy przechodziła Pani ostatnio jakąś infekcję oraz czy cierpi Pani na alergię. Bez tych informacji nie potrafię pomóc. Pozdrawiam