Proszę o interpretację wyników badań TK głowy

Witam. Mam 47 lat. Pod koniec ubiegłego roku zauważyłem podwójne widzenie w lewym oku. Otrzymałem skierowanie do okulisty, który nie stwierdził wady wzroku. Od początku tego roku mam bóle głowy, silne zawroty głowy z wymiotami oraz pojawił się szum w uszach. Wykonane badanie EEG głowy nie wykazało nieprawidłowości. Dwa tygodnie temu miałem wykonaną tomografię komputerową głowy. Bardzo proszę o interpretację wyników oraz podpowiedź, co dalej z tym robić i na ile jest to groźne. Z góry dziękuję za odpowiedź. Wyniki badań TK głowy. Badanie tomografii komputerowej głowy: jednofazowe bez podania środka kontrastowego. Mózg i móżdżek bez widocznych zmian ogniskowych. Układ komorowy symetryczny nieposzerzony. Torbiel pajęczynówki przed przednim biegunem lewego płata skroniowego i na sklepistości prawego płata ciemieniowego. Nie stwierdza się krwawienia wewnątrzczaszkowego. Kości czaszki bez widocznych złamań.

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl