Proszę o interpretację wyników badań w 10 tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 10 tyg ciązy wizyta u lekarza dopiero za 2 tyg moje nieprawidłowe wyniki : MCV 97.MPV 8,60fl ,Bazofile 0,0tys/µl. Jest źle ?bardzo źle ? czy można z tymi wynikami czekać do wizyty ?

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani proszę dopisywać normy przyjęte przez laboratorium, bez tego nie jestem w stanie zbytnio pomóc, MCV wydaje się być trochę za wysokie