Proszę o interpretację wyników mojego czteroletniego synka.

Proszę o interpretację wyników krwi z rozmazem manualnym: Erytrocyty 4,34 mln/ul Leukocyty 11,22 tys/ul Hemoglobina 12,5 g/dl Hematokryt 37% MCV- średnia obj. erytocyta 85,3 fl MCH - śr. masa HB w erytr. 28,8 pg MCHC - śr. stęż Hb w erytr. 33,8 g/dl RDW-CV-wspołcz. zmienności 13,0% RDW-sd-odchylenie stand. 40,7fL PLT-płytki krwi 288 tys/ul PCT-płytokryt 0,28 % MPV-śr. obj. płytki krwi 9,8fl PDW-dypresja wielkości płytek 10,4fl P-LCR-wsk. megatrombocytów 21,9% NEU-neurocyty 6,35 tys/ul EOS-eozynocyty-0,13 tys/ul BAS-bazocyty 0,07 tys/ul LYM-limfocyty 3,62 tys/ul MON-monocyty 1,01 tys/ul NEU%-neutrocyty 56,5% EOS%-eozynocyty 1,2% BAS%-bazocyty 0,6% LYM%-limfocyty 32,3 MON%-monocyty9,0% Niedojrzałe granulocyty IMG% 0,4% Niedojrzałe granulocyty IMG 0,04 tys/ul ROZMAZ MANUALNY Pałeczkowate 6% Neutrocyty 51% Eozynocyty 0% Bazocyty 0% Limfocyty31% Monocyty 12% Bardzo proszę o szybką interpretację! Dziękuję!
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl