Proszę o interpretację wyników morfologii krwi mojej córki

Moja córka ma 14 lat, ostatnio miała przedłużającą się miesiączkę. Gdy zbadałam jej krew miała oto takie wyniki: leukocyty 3.81 G/l (4.0-10.0) erytrocyty 3.62 T/l (4.0-5.0) hemoglobina 9.8 g/dl (12.0-16.0) neutrocyty 1.3G/l (1.9-8.0) % neutrocytów 34.2% (36.0-68.0) % limfocytów 52.5 % (18.0-51.0) Ocena mikroskopowa rozmazu krwi : neutr,pał. 0.9% (1-5) neutr.seg. 43.4% (45-70) limfocyty 44.2% (20-45) monocyty 8% (3-8) eozynocyty 1.8% (1-5) bazocyty 1.8% (0-1) Proszę o pomoc, bardzo się martwię, że to coś złego.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Niestety nie możemy na nie odpowiedzieć, ponieważ dotyczy interpretacji wyników badań. Brak wglądu w pełny wynik morfologii uniemożliwia prawidłową interpretację. Doradzamy wizytę u lekarza z córką, który przede wszystkim zbierze dokładny wywiad i przeprowadzi badanie lekarskie, a  w razie potrzeby zleci badania dodatkowe.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl