Proszę o interpretację wyników MR kręgosłupa lędźwiowego u 28-latki

Witam proszę o interpretację wyników MR kręgosłupa lędźwiowego w sekwencjach tse t1, t2, stir, warstwami grubości 4mm,w płaszczyznach poprzecznych i strzalkowych. Zniesienie fizjologicznej lordozy ledzwiowej. Obniżenie przestrzeni m-kregowych l4-l5, l5-s1. Dehydratacja krążków m-kregowych l4-l5, l5-s1. Na poziomie l4-l5 widoczna jest prawoboczna ekstruzja krążka m-kręgowego do kanału kręgowego na głębokość około 4mm ze zwężeniem zachyłka nerwu rdzeniowego prawego. Na poziomie l5-s1 widoczna jest pośrodkowa ekstruzja krążka m-kręgowego do kanału kręgowego na głębokość około 7mm ze zwężeniem zachyłków nerwów rdzeniowych. Cech kolizji korzeniowych nie stwierdza się. Obrzęk krawędzi brzeżnych trzonów kręgów l5 i s1. Sygnał i wysokość trzonów kręgowych w normie. Stożek rdzenia na poziomie L1. Sygnał i szerokość rdzenia w normie. Zawartość ogona końskiego prawidłowa. Wymiar strzałkowy kanału kręgowego zachowany w granicach normy.

Szanowna Pani, proszę podać więcej danych klinicznych, w szczególności z jakiego powodu badanie zostało wykonane, jakie występują u Pani dolegliwości