Proszę o interpretację wyników na toksoplazmozę, jestem w 11. tyg. ciąży

Dziś odebrałam wyniki, proszę o ich interpretację, wizytę u Pani ginekolog mam dopiero za 2 tygodnie: Toxoplazmoza IgG - wynik ujemny <3 IU/ml(wart. refer.) - wynik dodatni 40,00 > 5 IU/ml(wart. refer.) Toxoplazmoza IgM - wynik ujemny 0,06 <=0,55 IU/ml(wart. refer.) - wynik dodatni >= 0,65 IU/ml(wart. refer.) Mam 25 lat i jestem w 11. tygodniu ciąży.

Redakcja abcZdrowie

Witamy,

nie możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ dotyczy interpretacji badań i jest to niezgodne z regulaminem naszego serwisu. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym. On w razie potrzeby pokieruje Twoim leczeniem i zleci dalszą diagnostykę.