Proszę o interpretację wyników pod kątem nietolerancji glutenu

Witam serdecznie, bardzo proszę o interpretację wyników pod kątem nietolerancji glutenu , wyniki : immunoglobulina A w surowicy 1,861 g/l. , przeciwciała p/transglutaminazie tkankowej IgA 3,07 RU/ml

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę podać wyniki z nomami które obowiązują w laboratorium w którym badania były wykonywane.