Proszę o interpretację wyników rtg płuc

Płuca nadmiernie przejaśnione z masywnie zgrubiałą opłucna wierzchołkowa. Zmian naciekowych nie stwierdzam. Przepona wolna. Sylwetka serca prawidłowa. Mam częste stany podgoraczkowe (37,5), afty i wówczas bóle pod żuchwą. Jestem zmęczona.
ponad rok temu

Witam serdecznie,

Wynik badania RTG powinien interpretować lekarz, który skierował Panią na to badanie - miał możliwość zbadania Pani, zebrania dokladnego wywiadu i ustalenia wstępnej diagnozy.

Pozdrawiam serdecznie