Proszę o interpretację wyników tarczycy u 20-latki

To moje wyniki: TSH 6.42 ulu/ml norma 0,38-5,33 Ft3 4,19 pg/ml norma 2,50-4,30 Ft4 0,81 ng/dl norma 0,65-1,48 Anty Tpo 0,50 Iu/ml norma 0,00-9,00. Witamina d3 17.1ng/ml norma 30,0-100,0. Dodatkowo miałam robione usg tarczycy Wielkość tarczycy 4.98mm. Opis usg : tarczyca nie powiększona, o prawidłowej i jednorodnej echostrukturze. Dodam, że wyniki miałam robione ze względu na zle samopoczucie, często chorowanie i zaburzenia miesiączkowania. W rodzinie mam osoby, z problemami z tarczyca oraz hashimoto. Proszę o interpretację moich wyników

Szanowna Pani, wyniki są dobre, jednakże warto wykluczyć subkliniczną niedoczynność tarczycy. Pozdrawiam