Proszę o interpretację wyników TK u 39-latki

Witam. Bardzo prosze o interpretacje wyników TK. Bardzo boli mnie lewa noga od biodra po same palce. Opis badania W trzonie kręgu Th12 widoczna zmiana średnicy 12 mm mogąca odpowiadać naczyniakowi. Obniżenie wysokości przestrzenie międzykręgowych L4 L-5, L5 S-1 z widoczna dehydratacja krążków międzykręgowych na tym poziomie. Widoczny w badaniu rdzeń kręgowy o zaznaczonym kanale centralnym w widocznym fragmencie z stożkiem końcowym na poziomie przestrzeni L1-L2. Na granicy badania widoczny nierówny obrys blaszek granicznych trzonów piersiowych w pierwszej kolejności guzki Schmoria. Przestrzeń międzykręgowa L4 L-5, L5 S1. Protuzje krążków międzykręgowych powodujące uciśnięcie worka oponowego oraz spłycenie zachyłków bocznych i otworów międzykręgowych w częściach dolnych bez cech ucisku na struktury nerwowe. Przebieg nerwu kulszowego lewego bez widocznych ucisków na nerw. Niewielkie zmiany zwyrodnieniowe spojenia łonowego. Dyskretne zmiany zwyrodnieniowe dolnych biegunów stawów krzyżowo biodrowych. Macica przydatki nie do oceny w razie wątpliwości wskazane badanie celowane. Dodam również ze robiłam przepływy krwi w kończynach i jest ok. Mam tylko wysoki cholesterol i całkowity i zły powyżej 8.

Opis do interpretacji klinicznej!! ; " W trzonie kręgu Th12 widoczna zmiana średnicy 12 mm mogąca odpowiadać naczyniakowi. Obniżenie wysokości przestrzenie międzykręgowych L4 L-5, L5 S-1 z widoczna dehydratacja krążków międzykręgowych na tym poziomie. Widoczny w badaniu rdzeń kręgowy o zaznaczonym kanale centralnym w widocznym fragmencie z stożkiem końcowym na poziomie przestrzeni L1-L2. Na granicy badania widoczny nierówny obrys blaszek granicznych trzonów piersiowych w pierwszej kolejności guzki Schmoria. Przestrzeń międzykręgowa L4 L-5, L5 S1. Protuzje krążków międzykręgowych powodujące uciśnięcie worka oponowego oraz spłycenie zachyłków bocznych i otworów międzykręgowych w częściach dolnych bez cech ucisku na struktury nerwowe. Przebieg nerwu kulszowego lewego bez widocznych ucisków na nerw. Niewielkie zmiany zwyrodnieniowe spojenia łonowego. Dyskretne zmiany zwyrodnieniowe dolnych biegunów stawów krzyżowo biodrowych. Macica przydatki nie do oceny w razie wątpliwości wskazane badanie celowane. " Opisane mierne zmiany zwyrodnieniowe dyskopatyczne...
Najważniejszy stan Pacjenta; dolegliwości...
Ważne objawy, wywiad; Trudno powiedzieć bez Pacjenta... Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne; Ważna pełna ocena stanu zdrowia Pacjenta, ocena wyników badań ; inne schorzenia , tryb pracy i aktywność ... Pozdrawiam i zapraszam