Proszę o interpretację wyniku badania TK klatki piersiowej

Witam. Mam 57 lat. Ostatnio robilam badanie Tk klatki piersiowej. Oto moje wyniki: Płuca zmienione rozedmowo. W segmencie 9 lewego pluca drobny niecharakterystyczny guzek 4.5 mm . Po za tym miazsz pluc bez zmian ogniskowych, bez zmian naciekowych. Śródmieście i wneki bez zmian naciekowych. Wezly chlonne niepowiekszone. Jamy oplucnej bez plynu. Na granicznych skanach w lewej nerce duza zmiana ogniskowa - torbiel ? - do oceny w badaniu usg. Dodam ze jestem kobietą i pale papierosy. Prosze o pomoc w interpretacji wyników.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym konsultacje tego wyniku ze specjalista pulmonologiem. Pozdrawiam.