Proszę o interpretację wyniku EEG u 45-latki

Uprzejmie proszę o interpretację wyniku badania EEG, cyt.: "Rytm podstawowy niskonapięciowy szybki. RZ zaznaczona. Pod wpływem HV w odprowadzeniach skroniowo-ciemieniowych obustronnie zarejestrowano uogólnione wyładowania średnionapięciowych fal o cz. 6-7 HZ i ampl. 50 mV. Wnioski: zapis niskonapięciowy z szybkim rytmem podstawowym i zaznaczonymi cechami wzmożonej pobudliwości bioelektrycznej pod postacią uogólnionych wyładowań średnionapięciowych fal theta w odprowadzeniach czołowo-skroniowo-ciemieniowych obustronnie" Co to znaczy? Kobieta, lat 45

Szanowna Pani, wynik należy odnieść do stanu klinicznego, niestety nie podała Pani żadnych dodatkowych informacji