Interpretacja wyniku USG piersi. Co to dla mnie znaczy?

Mam 27 lat, rok temu bolała mnie prawa pierś, dostałam skierowanie na usg i okazało się, że mam 4 mm torbiel w lewej piersi. Nie wyglądała groźnie, więc po prostu miałam się zgłosić za rok na kontrolę. Teraz okazało się, że torbiel ma 7 mm i jest o nierównym zarysie z przestrzennymi echami o średnicy 3 mm. Dostałam skierowanie na biopsję. Co oznaczają te przestrzenne echami i nierówny zarys. Czy to coś poważnego? Dodam, że moje piersi są budowy gruczołowej z cechami włóknistej dysplazji.

Witam,

Niestety z uwagi na charakter naszego serwisu nie interpretujemy wyników badań. Wyniki badań powinny byc interpretowane przez lekarza prowadzącego, ktory zna pacjenta i ma mozliwość zbadania go oraz zebrania szczegółowego wywiadu.

Pozdrawiam serdecznie