Proszę o ocenę wyników krzywej cukrzycowej i insulinowej

Witam bardzo prosze o icene wynikow krzywych cukrowej I insulinowej . Musze caly czas cos jesc , mam napady glodu przy ktorych jestem bardzo nerwowa I mam.wiele.nieprzyjemnych objawow .wlasciwie musze jesc co 2,5 godziny I musi to byc zawsze forma Obiadu , poniewaz moj.organizm.nie zadowolo.sie garscia orzechow . Diete z niskim.indeksem glikemicznym prowadze od roku a problem nie ustepuje . Glukoza na czczo 87 Glukoza po 1 h 123 Glukoza po 2 h. 100 Insulina na czczo 8 Insulina po 1 h 42 Insulina po 2 h 57

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Stężenie glukozy w teście są prawidłowe. Krzywa insulinowa musi być interpretowana przez diabetologa - ponieważ nie ma z ustalonych wartości referencyjnych dla tego testu. Pozdrawiam.