Proszę o opinię w sprawie wyników badań

Witam, bardzo proszę o opinię w sprawie wyników krwi. Jest kilka parametrów, które odbiegają od normy (norma jest podana dla osoby dorosłej). To wyniki badań 2,5-miesięcznej Zuzanny. Proszę powiedzieć, czy są powody do niepokoju; LEUKOCYTY 10,1 x10^3/uL ERYTROCYTY 3,98 x10^6/uL HEMATOKRYT 34,5% PŁYTKI KRWI 452,0 x10^3/uL LYMPH% 66,4% NEUT% 2,3 x10^3/uL MXD 1,1 x10^3/uL Bardzo proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Pytanie dotyczyło interpretacji wyników badań i z tego powodu nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań dziecka z lekarzem prowadzącym, który będzie mógł właściwie ocenić stan zdrowia córeczki.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z chęcią odpowiemy.
Życzymy dużo zdrowia.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl