Proszę o pomoc - co z moimi cyklami?

Proszę o pomoc, bo nie wiem co mam robić?
Byłam u pana ginekologa z wykresami i doktor nic mi nie powiedział i spytałam, czy jeszcze mam brać lek i powiedział, że mam odstawić. Co mam robić?

Proszę o radę i mam jeszcze jedno pytanie, czy mogę kupić sobie tabletki, czy coś pomogą i jak je się stosuje.
Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję.

Lek. Magdalena Kowalska

Droga Pani!

Przeanalizowałam Pani poprzednie pytania. Rozumiem, że zgłosiła się Pani do swojego lekarza ginekologa i przedstawiła wykresy dotyczące cykli miesięcznych.
Jeśli ma Pani zaufanie do swojego ginekologa to najlepszym rozwiązaniem będzie postępowanie według jego zaleceń. Ma też Pani prawo do konsultacji lub opieki u innego lekarza. Być może ma Pani w okolicy jakiegoś ginekologa-endokrynologa, który prowadzi podobne przypadki na codzień i ma większe doświadczenie.

Odnośnie leku o który Pani pyta to nie widzę przeciwwskazań by go Pani przyjmowała. O ile nie ma badań naukowych potwierdzających jego skuteczność, o tyle opinie pacjentek je przyjmujących stawiają skuteczność tego preparatu w dobrym świetle.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.