Proszę o pomoc w interpretacji opisu TK

Prosze o opinie uklad komorowy nieprzemieszczony, obie komory boczne sa w miernym stopniu poszerzone. Wysoka inyensywnosc sygnalow z istoty bialej mozgowia spowodowane nie pelna mielizacja. W bruzdach zskretoe tylnivh partii obu platow ciemieniowych,na poziomie pogranicza ciemieniowo potylicznego prawego inizej w przyszczalkowych partiach plata potylicznego prawego obecnosc produktow rozpadu krwi rozlegle liczne obszary bezsygnalowe. W obrebie mozgowia na tle obszarow o nieukonczonej mielizacji nie widac ewidentnych zmian niedokrwiennych. Pod i nadnamiotowo nie ma procesu rozrostowego

TK , podany opis: "uklad komorowy nieprzemieszczony, obie komory boczne sa w miernym stopniu poszerzone. Wysoka inyensywnosc sygnalow z istoty bialej mozgowia spowodowane nie pelna mielizacja. W bruzdach zskretoe tylnivh partii obu platow ciemieniowych,na poziomie pogranicza ciemieniowo potylicznego prawego inizej w przyszczalkowych partiach plata potylicznego prawego obecnosc produktow rozpadu krwi rozlegle liczne obszary bezsygnalowe. W obrebie mozgowia na tle obszarow o nieukonczonej mielizacji nie widac ewidentnych zmian niedokrwiennych. Pod i nadnamiotowo nie ma procesu rozrostowego: Opis TK do interpretacji klinicznej Ważne objawy, wywiad; Trudno powiedzieć bez Pacjenta... Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne; Ważna pełna ocena stanu zdrowia Pacjenta, ocena wyników badań ; inne schorzenia , tryb pracy i aktywność ... Pozdrawiam i zapraszam