Proszę o pomoc w interpretacji wyników badań

Witam, bardzo proszę o pomoc w interpretacji moich wyników badań. Planuję ciążę i chcę wiedzieć, czy wszystko jest ok. Glukoza-67g Prolaktyna THS 2.07ulU/mL Wynik w surowicy 6.55 ng/ml Toxoplazma lgG ilosciowo 30.9 lU/ml - 0.0 - 8.8 - H Toxoplazma lgM ilosciowo 3.0 AU/ml wynik ujemny AU/ml 0 - 6 wynik wątpliwy AU/ml 6 - 10 wynik dodatni AU/ml >10 Cytomegalia(CMV) lgG ilosciowo 0.9 lU/ml 0.0 - 0.4 - H Cytomegalia(CMV) lgM ilosciowo 8.0 AU/ml wynik ujemny AU/ml 0 - 15 wynik watpliwy AU/ml 15 - 30 wynik dodatni AU/ml >30 Dziękuję serdecznie :)
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Proszę skonsultować wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który będzie mógł zebrać wywiad, zbadać Panią i na podstawie tych wszystkich informacji, będzie mógł właściwie ocenić Pani stan zdrowie.

Zachęcamy do zadawania innych pytań. Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl