Proszę o pomoc w interpretacji wyniku badania MR głowy u 23-latki

Proszę o pomoc w interpretacji wyniku badania MR głowy: "podnamiotowo, w prawym konarze środkowym móżdżku widoczne pojedyncze ognisko, wielkości ok. 7x3mm, o wysokiej intensywności sygnału w obrazach T2- zależnych i sekwencji FLAIR, nie powodujące ogranicza dyfuzji - zmiana o niespecyficznym charakterze - naczyniopochodnym? demielinizacyjnym?"

Szanowna Pani, bez jakichkolwiek danych klinicznych na temat Pani choroby nie jestem w stanie niczego ocenić. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski