Proszę o pomoc w odczytaniu wyników badania moczu

Proszę o pomoc w odczytaniu wyników badania moczu, a głównie osadu moczu. Czy bakterie w moczu mogły być przyczyną mojego poronienia? Mam 25 lat i niedawno poroniłam.To była moja pierwsza ciąża. Odebrałam właśnie wynik badania moczu i w osadzie moczu wyszły mi następujące wyniki: nabłonki płaskie liczne, nabłonki okrągłe 0-2wpw, leukocyty 5-10 wpw, pojedyjncze gronka wpw erytrocyty świeże 3-5 wpw, bakterie liczne, śluz pasma.
25 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl