Proszę o porady dotyczące budowania masy mięśniowej

Witam serdecznie:) Drodzy lekarrze prosze o pomoc i porade odnosnie budowania masy miesniowej.Cwicze juz kilkanascie lat od 5 lat trzymam zbilansowana diete, regularnie cwicze silowo i wszystko jest dopiete jakby na ostatni guzik. Na poczatku mojej przygody schudlem 20 kg do pozbycia sie tkanki tluszczowej i wyrzezbienia ciala i miesni brzucha.Potem zaczalem budowanie masy miesniowej przybralem na masie miesniowej ok 10kg wszystko szlo do pewnego momentu i tutaj zaczely sie schody. Natrafilem na sciane jakby nie do przebicia ,poniewaz masa miesniowa zaczela od dlugiego czasu stac totalnie w miejscu wiem po takim czasie doswiadzenia ,ze to dlugi proces,alejuz bardzo dlugo stoje calkiem w miejscu robielm juz wszystko zmieniam plan treningowy co 6-8 tyg ,manewruje dieta , regeneruje sie odpowiednio i stoje w miejscu nawet robielm 2 tyg przerwe aby odciazyc uklad nerwowy nie wiem co robic !Jesli zwiekszam weglowodany zlozone bo to one glownie sa odpowiedzialne za wzrost masy to zauwazylem ,ze masa miesniowa stoi w miejscu ,a brzuszek powoli rosnie wiec musze znowu redukowac i taka walka z wiatrakami odzywki typu kreatyna ,bcaa ,kwasy omega 3 ,witaminy i mineraly tez suplementowalem i nic.Prosze o pomoc co moge zrobic aby efekty byly adekwatne do trzymania diety,wyrzeczen i treningow.

Szanowny Panie, budowanie masy mięśniowej proszę omówić z trenerem personalnym i/bądź dietetykiem ewentualnie proszę się udać do lekarza sportowego