Proszę o przetłumaczenie moich wyników z biopsji: Carcinoma ductale invasivum IM:1/10HPF; NG-1; G-1. Kategoria B5b.

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Wynik biopsji wskazuje na nowotwór złośliwy piersi o niskim stopniu złośliwości (G1 w skali od G1 do G3). Konieczne jest leczenie, które uzależnione jest m.in. od rozmiaru guza, zajęcia węzłów chłonnych.

Więcej informacji na temat procesu leczenia znajdzie Pani na naszej stronie w dziale "Warto wiedzieć".

Pozdrawiam serdecznie