Proszę o przetłumaczenie opisu badania

Proszę o przetłumaczenie wyniku badania Zona intermedia epithelii portionis vaginalis colli uteri : Cervicitis chronica , Metaplasia Planoepithelislis cum dysplasia minoris gradus koilocytosis

Dzień dobry, oznacza to przewlekłe zapalenie szyjki macicy, metaplazja płaskonabłonkowa z dysplazją małego stopnia, koilocytoza. Takie zmiany najprawdopodobniej związane są z zakażeniem HPV. Proszę zgłosić się do ginekologa, zdecyduje on o dalszym leczeniu.