Proszę o wyjaśnienie opisu gastroskopii

Witam bardzo proszę o interpretacje gastroskopii: przelyk i wpust bez zmian. Linia Z nieregularna. Jeziorko z domieszką żółci. Błona sluzowa zoladka w dnie i trzonie niezmieniona, w antrum pojedyncze, plaskie pokryte hemosyderyna nadzerki. Opuszka i czesc zstepujaca XIItnicy o wyglądzie prawidlowym. Pobrano test ureazowy. To gastroskopia z 12.02 dodam ze w grudniu 2018 tez mialam gastro i wyszla przeouklina rozworu przelykowego przepuklimy a tutaj juz nie. Obecnie biore polprazol 40 rano na czczo, 3x dziennie zirid przed glownymi posilkami. Natomiast moje dolegliwosci jakby sie zaostrzaja, ciagle boli mnie brzuch i plecy, bulgocze w brzuchu jak by mial eksplodowac :( Czy powinnam sie marwtic wynikiem i szukac pomocy u specjalisty? Co oznaczaja pasma hemosyderyny? Ogolnie lecze sie prywatnie u gastrologa ale martwia mnie te dolegliwosci coraz to wieksze. Dziekuje za odpowiedz.

Witam.Hemosyderyna to białko związane z żelazem.Z nadżerki wynaczynia się troszkę krwi,która zawiera hemoglobinę i ta ulega przekształceniu w hemosyderynę( w największym skrócie i uproszczeniu).
Odnoszę wrażenie,że Pani dolegliwości wynikają nie tylko z przewlekłego zapalenia błony śluzowej żołądka,ale również z zespołu nadwrażliwego jelita i dlatego samo leczenie żoładka,zresztą prawidłowe nie zlikwidowało objawów.