Proszę o wyjaśnienie wyniku biopsji cienkoigłowej

Dzień dobry, proszę o zinterpretowanie wyniku biopsji cienkoigłowej: pierś prawa, kwadrat górny zewnętrzny (obszar śr. 8mm)- płaty komórek nabłonka bez cytologicznych cech złośliwości, fragmenty włóknisto-myksoidnego podścieliska oraz liczne pojedyncze komórki. Oceniany obraz mikroskopowy może odpowiadać gruczolakowłokniakowi, c2. Dokąd mam teraz udać się z tym wynikiem? Bardzo proszę o radę!

Szanowna Pani, jest to zmiana łagodna, bez obaw. Proszę pokazać wynik ginekologowi. Pozdrawiam