Proszę o zinterpretowanie wyniku TK zatok

Witam Proszę o interpretację wyników TK zatok: Przyścienne skąpe polipowate nawarstwienia śluzówkowe w zachyłkach zębodołowych zatok szczękowych. Zatoki klinowe,czolowe i sitowie prawidłowo powietrzne. Miernego stopnia prawoboczne skrzywienie przegrody nosa, kolec kostny przegrody. Nawarstwienia śluzówkowe małżowin nosowych dolnych. upowietrznienie małżowin nosowych środkowych-concha bullosa. Kompleksy ujściowo-przewodowe drożne.

Jakie objawy, jaka opinia laryngologa ; Opis badania do interpretacji klinicznej! : " TK zatok: Przyścienne skąpe polipowate nawarstwienia śluzówkowe w zachyłkach zębodołowych zatok szczękowych. Zatoki klinowe,czolowe i sitowie prawidłowo powietrzne. Miernego stopnia prawoboczne skrzywienie przegrody nosa, kolec kostny przegrody. Nawarstwienia śluzówkowe małżowin nosowych dolnych. upowietrznienie małżowin nosowych środkowych-concha bullosa. Kompleksy ujściowo-przewodowe drożne " Konieczna pełna konsultacja; ocena stanu Pacjenta; wywiad, badanie, analiza wyników labor etc; ; Opis badania do interpretacji klinicznej! : Pozdrawiam i zapraszam