Proszę zinterpretować moje wyniki badania krwi na tarczycę

Proszę o interpretację badania krwi odnośnie tarczycy. Lekarz pierwszego kontaktu powiedział, że jest ok, ale ja mam zawroty głowy i ciągle jestem zmęczona. TSH 1,740 , FT3 3,17 ; FT4 1,00; P-ciała anty TPO 243,7 ; P-ciała anty TG 725,7 Inne wyniki badania krwi są w normie.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Niestety, Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników i nie możemy na nie odpowiedzieć, ponieważ zabrania tego regulamin naszego serwisu. .

Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię oraz mając możliwość zbadania Cię i przeprowadzenia badania fizykalnego, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl