Proszę zinterpretować wyniki badań moczu 4-letniego chłopca

Witam. Proszę o interpretację wyników moczu 4-letniego synka. Bbarwa słomkowa, odczyn kwaśny c. właściwy 1020 nabłonki 0-2 krwinki białe 0-2 krwinki czerwone św-poj. składniki mineralne śluz, mienie lub miano (nie mogę odczytać tego wyrazu) flora bakteryjna. posiew wyszedł 10^2 pojedyńcze ziarniaki Gr(+) Pozdrawiam. Bardzo proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu i zadanie pytania.

Niestety Twoje pytanie dotyczy interpretacji wyników badań i dlatego nie możemy na nie odpowiedzieć. Lekarz interpretując wyniki powinien znać przyczynę wykonania badań, powinien zebrać wywiad i zbadać pacjenta, czego nie da się zrobić w ramach porady przez internet. Doradzamy udanie się z wynikami badań synka do lekarza pediatry, który w razie potrzeby pokieruje także dalszą diagnostyką i leczeniem dziecka.

Życzymy dużo zdrowia i zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl