Proteinogram i monocyty we krwi

Witam, wykonałem ostatnio badania i mam dwa wyniki zawyżone, a reszta w normie (są wręcz idealnie, zazwyczaj w okolicach środka normy). Monocyty: 11,9% (Norma 2-10%). Proteinogram Beta-2: 7,7 (norma: 3,2-6,5) Czy to może oznaczać coś poważnego, czy mieści się w ramach błędu statystycznego? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Parametry bez istotnych odchyleń. Jednak wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Najlepiej więc skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.