Prowadzenie auta po ablacji jako badaniu diagnostyczym

Dzien dobry. 18.12.14 mialam ablacje jako badanie diagnostyczne. Chcialabym sie dowiedziec po jakim czasie moge siadac, prowadzic auto, schylac sie, podnosic ciezary i powrocic do aktywnosci seksualnej. Dziekuje z gory za odpowiedz :)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, wszystko zależy od przebiegu badania oraz ogólnego stanu zdrowia. Proszę o rozmowę z lekarzem wykonującym badanie. Pozdrawiam