Prowokowanie partnera do agresji

Mój maz prowokuje mnie do krzykow wyzywajac mnie.Nagrywa moja reakcje na jego wulgaryzmy do mnie.Zlozyl na mnie skarge w MOPR.Oskarza mnie w niej o zle traktowanie syna a tak nie jest.Jak mam sie bronic?Jestem nie winna.

Dzień Dobry Pani,

Pani Mąż stosuje wobec Pani przemoc psychiczną.

Sugeruję Pani, skontaktować się z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej, w Warszawie, najlepiej osobiście, gzie specjaliści po rozpoznaniu Pani sprawy udzielą Pani wskazówek i potrzebną pomoc.

Proszę nie zwlekać i pozwolić sobie na skuteczne działanie.

Życzę Pani zadbania o siebie i Syna,
Irena Mielnik-Madej