Prysnął mi olej w źrenicę. Co mam zrobić?

Mam problem: prysnął mi w źrenicę olej, odczuwam ból. Co należy zrobić w takiej sytuacji?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witamy serdecznie,

Oko to wyjątkowo delikatna i wrażliwa struktura naszego organizmu. Ponieważ zatem istnieje ryzyko jego uszkodzenia zdecydowanie jak najszybciej powinna się Pani wybrać na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Tam zostanie wykonane badanie specjalistyczne przez okulistę oraz zostanie udzielona fachowa pomoc.