Pryszcz w okolicy pachwiny pod włosami łonowymi

Wyskoczył mi pryszcz w okolicy pachwiny/łona pod włosami łonowymi. Dwa raz go wyciskałem, teraz długo się goi (ponad 2 tygodnie) do tego swędzi i dziś rana sama pękła, polało się trochę ropy i krwi. Wyczuwam też jakby taki zgrubienie w tym miejscu. Jak długo to się może goić i ewentualnie czy może to być coś innego niż zwykły pryszcz? Po jakim czasie powinienem ewentualnie udać się do lekarza? Stosowałem tylko clotrimazol.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.