Pryszcze w okolicach intymnych

Witam! Mam pytanie. W okolicach intymnych wyskakują mi krostki, pryszcze, nie wiem jak to nazwać. Po 2, 3 lub 4. Wygląda to jak pryszcz, gdy to wyciskam nie boli wcale, w ogóle nie czuję. Wychodzi z tego coś białego, jakby taka biała grudka, po chwili leci krew, ale kompletnie nic nie boli! Mam tak od jakiegoś czasu. Aha, wyskakuje to w miejscu gdzie się golę (bikini), jak również na wzgórku łonowym, gdzie włosy tylko przycinam nożyczkami. Następnie znika, a po jakimś czasie pojawia się nowa w innym miejscu.

ponad rok temu

Witam serdecznie.
Prawdopodobnie przyczyną objawów jest podrażnienie i nadkażenie mieszków włosowych.
Jednak żeby to potwierdzić konieczna jest wizyta u dermatologa.
Jeżeli rozpoznanie się potwierdzi wskazana będzie większa ostrożność przy usuwaniu zbędnego owłosienia.
Pozdrawiam.