Przebarwienia na bieliźnie a skutek uboczny antybiotyku

witam, dostalam okres nastepnego dnia zaczelam przyjmowac leki na angine 2 razy dziennie Zamur po 1.5 tabletki i 2 razy dziennie Apo-Napro po 1 tabletce moj okres stal sie krotszy i mnie obfityt niz zwykle, po tym slabszym okresie mam jeszcze takie delikatne przebarwienia na bieliznie czy to wina antybiuotyku, nie uprawialam seksu .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana charakteru krwawienia jak najbardziej może być wynikiem infekcji oraz antybiotykoterapii. Nie ma powodów do niepokoju.