Przebarwienia na piszczelach na skutek rumienia guzowatego i liszaja płaskiego

Witam. Około pół roku temu zakończyłam leczenie liszaja płakiego oraz rumienia guzowatego. Choroby wystąpiły równocześnie. Niestety, pozostały mi obszerne przebarwienia na piszczelach.Do tej pory stosowałam krem na przebarwienia ivostin lucidin, ze znikomym skutkiem, nastepny jaki mi zalecono to thiosept krem. Moje pytanie, czy te zmiany znikną całkowicie? Czy jakiekolwiek zbiegi mają sens? Pani dermatolog powiedziała, ze nawet laser moze tego nie zniwelować. Bardzo prosze o pomoc. Podrawiam

Witam należy zgłosić się na konsultację do kliniki medycyny estetycznej, jak zmiany zostaną obejrzane, wtedy można dobrać terapię leczenia, jeśli nawet całkowicie nie zlikwiduje się blizny, to znacznie można ją spłycić i rozjaśnić.