Przebarwienia na skórze i strupki

Witam. Na moim ciele pojawilo sie kilka dziwnych przebarwien, ktore uprzednio byly krostami. Teraz jest przebarwienie i jakby strupek, zgrubienie, ktorego nie da sie zdrapac.Mam w roznorakich miejscach- na tyle szyji ( od czerwca 2013), na dekolcie 3 oraz na nodze przy kostce. Nie boli, ale jest malo estetyczne. Stosowalam masc z vit C, tormentiol, triacneal, benzacne. Nic nie pomoglo. Czy to moze byc cos powaznego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu ustalenia rodzaju zmian oraz wdrożenia leczenia konieczne jest obejrzenie zmienionych miejsc oraz, w razie konieczności, wykonanie badań dodatkowych. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl