Przebarwienia na twarzy i jadłowstręt

Proszę pomóżcie! mam przebarwienia na twarzy, od 2 mies jadłowstręt naprawde ciezko mi zjesc cokolwiek jem na mus,szczękościsk zawsze gdy o tym zapominam to szczeka tak mi się zaciska ze az zęby bolą, równiez nogi w okolicy kostki tak mi sie napinają jak baletnicy która stoi na palcach do tego jeszcze ból głowy, zmęczenie, otępienie,niekontrolowane ruchy takie jakby w zwolnionym tempie, i bardzo uciążliwy problem z zapominaniem, nie pamiętam czesto co chcialem zrobiclubcorobiłemwczesniejpomóżcie

Witam. Przede wszystkim należy ocenić czy zaburzenia połykania i problemy ze szczękościskiem wynikają z zaburzeń o podłożu neurologicznym czy są wynikiem zaburzeń psychicznych i typowego jadłowstrętu psychogennego. Przede wszystkim konieczna jest bezpośrednie ocena lekarza podstawowej opieki zdrowotnej który pokieruje dokładną diagnostyką.