Przebarwienia na twarzy po kuracji Izotekiem i Epiduo

Witam. Jestem po 8 miesięcznej kuracji Izotekiem i 6 miesiącach stosowania Epiduo (nadal stosuję Epiduo ze względu na nawrót po kuracji). Na twarzy mam widoczne niewielkie przebarwienia, niewielkie blizny i dużo rozszerzonych porów. Chciałbym wykonać na to jakiś zabieg (laser, pilingi). Wiem, że przed takim zabiegiem trzeba zrobić miesiąc przerwy od Epiduo. Problem jednak polega na tym, że 2 dni bez Epiduo powoduje u mnie kolejny wysyp. Co powinienem zrobić w tej sytuacji?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.