Przebarwienia po trądziku na całej twarzy

Mam na twarzy dużo rożnych przebarwiań po trądziku, jestem ogólnie czerwona na twarzy mam przebarwienia. Nie wygląda to zbyt dobrze. Czy jest jakiś lek/krem/leki robione które wybielą te przebarwienia aby moja twarz wyglądała po prostu ładnie.

Na przebarwienia i blizny po trądziku możemy zastosować terapie łączone, tj. peeling lekarski i Dermapen z osoczem, a w razie konieczności również laser frakcyjny CO2. Schemat terapii jest uzależniony od wyglądu Pani skóry, dlatego konieczna jest osobista konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej.

Witam serdecznie,

problem przebarwień nie jest łatwy do usunięcia ze względu na ich lokalizację w skórze. Skuteczne produkty zawierają zwykle kompozycję kwasów organicznych i substancji rozjaśniających pochodzenia roślinnego, przy czym warto pamiętam, że ich stężenia do pielęgnacji domowej będą niższe niż w produktach profesjonalnych, nawet jeśli przepisze je lekarz do przygotowania w aptece. Proszę się zastanowić czy nie lepiej połączyć pielęgnację domową z profesjonalnymi zabiegami typu whitening.

Pozdrawiam!
ES

Trudno na podstawie Pani opisu przedstawić gotowy przepis na leczenie Warto skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej Obecnie ze względu na idealną porę roku możemy śmiało przeprowadzić serię peelingów medycznych lub zabiegi laserowe. Warto kontynuować terapię w domu , stosując odpowiednie kosmetyki i koniecznie pamiętać o kremach z wysokimi filtrami ( np Bioderma )