Przebarwienia po zabiegach z wykorzystaniem kwasów

Witam serdecznie, Mam problem, po kwasach zrobiło mi się przebarwienie, czy jest jakiś dobry preparat albo sposób domowy który przynajmniej troszkę by to rozjaśnił? nie chcę już ingerować zabiegami. Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,

Najlepiej skonsultować ten problem ze specjalista.
Z domowej pielęgnacji mogę polecić serum Obagi Professional C oraz obowiązkowo ochrona twarzy kremem z filtrem 50 SPF .

Pozdrawiam