Przebarwienia skóry po porodzie

Witam! Mam 22 lata, 1,5 roku temu zostalam matka od czasu ciazy zauwazylam ciagle pojawiajace sie różnej wielkosci pieprzyki, włokniaki, pół roku temu na brzuchu zauwazylam bladą plame, która sie powiekszyla a brzegi zrobiły sie koloru kawy z mlekiem. Ostatnio rownież zauwazylam pojawiajace sie kolejne plamki, moje pytanie? Czym to jest spowodowane? Czy moze byc to coś powaznego i wymaga naglej konsultacji lekarza? Zaznaczam, ze plamki nie swędza, ani się nie łuszcza.

Witam aby ustalić przyczynę powstawania zmian,lub bladej plamy należy udać się na konsultację do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej,jeśli będą potrzebne jakiekolwiek badania, lekarz zleci je Pani. Włókniaki, pieprzyki warto przebadać, jeśli jest potrzeba będzie trzeba pousuwać je.