Przebarwienia skóry twarzy

Witam, mam problem z przebarwieniami skóry twarzy od zawsze. Sińce pod oczami plus widoczne niebieskie żyłki przez co wyglądam jak panda, nie da się ich zamaskować dodatkowo pod sincami z obu stron w okolicach nosa skóra jest jasniejsza od pozostalej części twarzy. Czy są jakieś sposoby aby moja cera miała jednolity kolor?? I czy można cos zrobic z tymi żyłkami, jest to moja zmora odkąd pamiętam;/

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza medycyny estetycznej. Po zbadaniu będzie mógł określić postępowanie.

Pozdrawiam.

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej.

Pod oczy na zasinienia często wykonuje się zabieg light eyes lub mezoterapię.
Na przebarwienia stosuje się zabiegi laserowe, peelingi medyczne, Cosmelan lub dermamelan.

Na konsultacji lekarz obejrzy dokładnie skórę i dobierze odpowiednie zabiegi.