Przebarwienia skóry twarzy po ciąży

W ciąży zrobiły mi się przebarwienia pod oczami,nie opalałam się i nigdy nie miałam takich problemów.Położna powiedziała że to od hormonów i że znikną a one zamiast znikać rozprzestrzeniają sie,nie sa to cienie tylko brązowe plamki,co można z tym zrobić?Jakieś kremy zabiegi?Proszę coś doradzic

Dzień dobry,

Istnieje wiele zabiegów, które niwelują przebarwienia. Konieczna jest konsultacja u lekarza medyny estetycznej aby dobrać odpowiedni zabieg dla Pani i wykluczyć przeciwwskazania do jego wykonania.

Pozdrawiam serdecznie.

Proszę skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej. Przebarwienia usuwa się za pomoca laserów, peelingów medycznych, zabiegów cosmelan i dermamelan. Zabiegi te wykonuje się od jesieni do wiosny same nie znikną przebarwienia.