Przebarwienia skóry w okolicy bruzdy nosowo-wargowych

Moja skóra wokół ust, na brodzie, w miejscach gdzie tworzą się bruzdy nosowo-wargowe jest przebarwiona. Jest ciemniejsza. Czy można w jakiś sposób usunąć te przebarwienia? Czy skuteczny był by głęboki pelling złuszczający?

Witam,
Tak można.Sam peeling może nie dać zadowalającego efektu ,ale medycyna estetyczna ma tez inne narzędzia,np laser frakcyjny CO2.
W celu doboru najskuteczniejszego leczenia dla Pani sugeruję konsultację u lekarza medycyny estetycznej.

Witam najczęściej na przebarwienia stosuje się peelingi medyczne, jeśli nie ma przeciwwskazań to można dołączyć mikrodermabrazję, aby głębiej zadziałać na skórę.Serdecznei zapraszam na konsultację.